2014 07 28 błotno 04Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego w Błotnie, zorganizowanego przez sołtys Danutę Nowak, radę sołecką oraz mieszkańców wsi, który odbył się w sobotę (26 lipca br.,) na boisku sportowym.

Sobotnie, bardzo słoneczne popołudnie pozwoliło zrealizować cały program festynu, podczas którego bawiły się całe rodziny. Nie zabrakło łakoci, którymi wszystkich obdarował przybyły na zaproszenie burmistrz Nowogardu. Dla wszystkich dzieci było bardzo dużo atrakcji, nie zabrakło konkursów w których pociechy brały udział, rozegrano mecz w piłkę siatkową oraz przygotowano przepyszny poczęstunek w postaci słodkości i grilla a także obdarowane zostały drobnymi upominkami. Na festyn przyjechał również wóz strażacki z OSP Błotno, do których dzieci mogły wsiadać, oglądać oraz przejechać się nim.

W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii (zapraszamy do galerii), dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Na koniec sołtys szczególne podziękowania złożyła burmistrzowi, pani Szymczak oraz wszystkim osobom które przyczyniły się aby ten festyn mógł się odbyć.

2014 07 28 błotno 01

Anna Narkiewicz