PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

Tracisz czas? - ODWIEDŹ NAS!Prosimy o CODZIENNE oddawanie głosów na naszą bibliotekę w walce o stworzenie PRACOWNI ORANGE. Bezpośredni link do naszego projektu - https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,209,nowogard.html Na powyższej stronie po wpisaniu adresu e-mail oraz naciśnięciu "głosuj" należy zalogować się na poczcie i potwierdzić w wiadomości od Orange przysłany link. Wtedy głos jest oddany - PO ZATWIERDZENIU W WIADOMOŚCU NA POCZCIE.