herbBurmistrz Nowogardu zaprasza do składania ofert na stanowisko inspektora w wydziale Kancelarii  Urzędu Miejskiego w Nowogardzie - miejsce pracy Nowogard (woj. zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku Gminy
  • reagowanie na nieprawdziwe informacje
  • Przygotowywanie i koordynowanie całości zadań związanych z komunikacją zewnętrzną jak i wewnętrzną.
  • Przygotowywanie sprawozdań i informacji z wykonywanych zadań.
  • Współpraca z kancelarią prawną obsługująca Gminę oraz innymi wydziałami Urzędu Miejskiego w Nowogardzie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe w zakresie prawa
  • 3 lata stażu pracy
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • biegłe stosowanie przepisów prawa
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • niekaralność

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podwyższanie kwalifikacji i umiejętności

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia na stronie www.bip.nowogard.pl  w zakładce "wolne stanowiska" lub pod nr tel. 913926204 p. Ewa Łaszuk. Dokumenty aplikacyjne należy składać zgodnie z procedurą naboru wskazaną   w ogłoszeniu o naborze.