2018/02/03_Klub_Pomorzanin
Za nami kolejny fantastyczny wyjazd do naszych przyjaciół z Bad Doberan. Zajęliśmy co prawda ostatnie miejsce w turnieju, ale powalczyliśmy z Hansą Rostock U21 i Güstrower SC 09, które zajęły dwie czołowe lokaty.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem sportowym i organizacyjnym. Władze Doberaner FC zadbały o każdy szczegół naszego pobytu za co im serdecznie dziękujemy.

W ramach współpracy pomiędzy naszymi Klubami w lipcu 2018 I zespół Doberaner FC po raz kolejny letni obóż przygotowawczy organizuje w Nowogardzie. W tym samym miesiącu nasi młodzicy pojadą na trzydniowy turniej do Bad Doberan.

Planujemy również rewizytę naszych oldbojów po tym jak zagraliśmy z DFC w Nowogardzie.

Prowadzenie działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami, należą do naszych celów statutowych. Bardzo nas cieszy, że Burmistrz Nowogardu Robert Czapla oraz pracownicy Urzędu Miejskiego i tym razem wsparli Pomorzanin w tych działaniam, za co im dziękujemy. Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy do podobnych inicjatyw. Oferujemy w tym zakresie nasze doświadczenie oraz obiekty.

Marcin Skórniewski

Prezes Klubu Pomorzanin Nowogard

***

Warto w tym miejscu przypomnieć, że choć Stadion MIejski w Nowogardzie jest gminny, to zarządzanie nim powierzone zostało Klubowi Pomorzanin Nowogard. Organizowanie więc jakiś zawodów czy rozgrywek oraz ustalenie zasad korzystania ze Stadionu, powinno być konsultowane tylko i wyłącznie z władzami Klubu.