PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

Strefa
 Zapraszamy do galerii zdjęć

Rata za alkohol do 31 maja 2018

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 maja 2018 r. II raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

Klub Zdrowia w Bibliotece - Cukier - legalny narkotyk
W piątek (02.02.2018r.) o godz. 17:00 w Bibliotece odbyło się spotkanie w ramach Klubu Zdrowia. Ponownie bibliotekę odwiedził Pan Gabriel Chmielewski. Tym razem jego wykład dotyczył cukru.

Spotkanie z Panem Gabrielem zgromadziło bardzo wielu sympatyków jego wykładów. Jest on bowiem profesjonalistą, który przekazuje swoją wiedzę w bardzo przystępny sposób.

Na tymże wykładzie promotor zdrowia wyjaśnił szkodliwość spożywania popularnego, białego cukru. Uświadomił widzów jakie są konsekwencje przyjmowania tego swoistego "legalnego narkotyku" oraz przedstawił jego naturalne zamienniki.

Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach "Klubu Zdrowia" w Bibliotece.