Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

 images/2018/04/12_Radoslaw
W czwartek 12 kwietnia br., na Osiedlu Radosław Burmistrz Nowogardu Robert Czapla w towarzystwie pracownika Wydziału Inwestycji i Remontów Pameli Springer, spotkali się z mieszkańcami osiedla aby omówić propozycje koncepcji budowy siłowni zewnętrznej. Planuje się, że urządzenia staną obok oddanego do użytku w ubiegłym roku placu zabaw. 

- Przygotowaliśmy trzy koncepcje. To od was zależy, którą państwo wybierzecie. Po dokonaniu wyboru przystąpimy do projektowania siłowni zewnętrznej dla wszystkich mieszkańców osiedla – powiedział do zebranych mieszkańców burmistrz Robert Czapla. 

Po przeanalizowaniu trzech propozycji, biorący udział w spotkaniu wybrali jedną z nich. Koncepcja ta zakłada, że nowa siłownia zewnętrzna na os. Radosław złożona będzie z sześciu urządzeń: „jeździec i narty”, „biegacz i wioślarz” oraz „prasa nożna i pajacyk”.

 ***

Siłownia zewnętrzna na os. Radosław będzie kolejną wybudowaną z myślą o mieszkańcach. Wcześniej, dzięki staraniom Roberta Czapli, powstała siłownia przy ul. Waryńskiego w Nowogardzie. Siłownią zewnętrzną mogą się również cieszyć mieszkańca Żabowa. (bs)