images/2018/05/16_Powierzenie/
W środę 16 maja br. w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie, burmistrz Robert Czapla dokonał oficjalnego powierzenia stanowiska dyrektora Przedszkola Publicznego Nr 3 pani Ewie Wróbel. W spotkaniu uczestniczyła również Barbara Sroka z Referatu Edukacji UM. 
Przypomnijmy, że pełniąca funkcję dyrektor placówki od 2003 roku Ewa Wróbel, zwyciężyła w konkursie na dyrektora przedszkola w marcu br. Stanowisko zostało jej powierzone do 31 sierpnia 2023 roku. 

Dyrektor Ewa Wróbel nie kryła zadowolenia z powierzenia jej na dalsze lata stanowiska nadmieniając, że praca którą wykonuje, mimo wyzwań stawianych przez reformę edukacji, daje jej również wiele satysfakcji.Burmistrz Robert Czapla, złożył dyrektor życzenia owocnej pracy w kierowaniu placówką. 

W Przedszkolu Nr 3 wykonano na przestrzeni ostatnich lat m.in. remont elewacji, dachu i ogrodzenia. Funkcjonuje tam 6 oddziałów mieszczących łącznie 145 dzieci z terenu Gminy Nowogard. Dzieci mają zapewnioną wykwalifikowaną opiekę pedagogiczną, a nauczyciele dodatkowo prowadzą dla starszych grup zajęcia plastyczne i teatralne. Chętnie też włączają się w wydarzenia proekologiczne i sportowe, m.in. organizowane dla najmłodszych pod patronatem Burmistrza Nowogardu. (bs)