Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

 images/2018/08/27_Umowa_Krasnoleka/
W piątek, 24 sierpnia br. burmistrz Robert Czapla podpisał umowę na budowę świtelicy wiejskiej w Krasnołęce. Spotkanie w urzędzie miejskim odbyło się w towarzystwie sołtys Krasnołęki Anny Rakowskiej, kierownik Wydziału Inwestycji i Remontów Rity Mazurczak oraz przedstawicieli wykonawcy - firmy KDI spółki z o.o. Parterowy budynek z otwartą salą i aneksem kuchennym będzie miał powierzchnię 43,12 mkw. Wykonawca ma 5 miesiący od podpisania umowy na realizację inwestycji. Prace budowlane ruszą w przyszłym tygodniu.

Na wykonanie zadania Gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości ponad 60% z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. (bs. fot.bs/nws)