Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Plan zagospodarowania terenuSzanowni Mieszkańcy,

w związku z Państwa pytaniami dotyczącymi przebudowy ul. Ks. Racibora  uprzejmie informuję, że ogłosiliśmy przetarg na wykonanie pierwszego etapu tej drogi o dł. ok. 120 mb wraz z częścią kanalizacji deszczowej. Wpłynęła jedna oferta firmy ADN sp. z o.o. z Nowogard na wartość 288.817,67 zł. W związku z tym, że mamy w budżecie  zabezpieczone środki w wysokości 170.000 zł, ponownie ogłaszamy przetarg z dłuższym terminem wykonania. Burmistrz Nowogardu oraz pracownicy wydziału są zdeterminowani, aby zrealizować tą inwestycję.

Szczegóły dotyczące przetargu oraz inwestycji dostępne są w Wydziale Inwestycji i Remontów pok. 212 pl. Wolności 5.  Jeżeli będą mieli Państwo więcej pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu 91 3926240 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy wszystkich wykonawców do składania ofert.  

Rita Mazurczak
Zastępca Kierownika Wydziału Inwestycji i Remontów
Urzędu Miejskiego w Nowogardzie