Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018 10 10 marszW tym roku świętujemy w naszym kraju setną rocznicę odzyskania niepodległości. Społeczność naszej szkoły postanowiła uczcić to wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowy sposób, dlatego zorganizowaliśmy SZKOLNY MARSZ DLA NIEPODLEGŁEJ.
5 października uczniowie i nauczyciele przeszli ulicami miasta na Plac Wolności. Na czele biało-czerwonego korowodu jechał marszałek Józef Piłsudski. W centralnym punkcie naszego miasta zatrzymaliśmy się na chwilę, by przypomnieć, jak skomplikowana była droga naszego kraju do odzyskania niepodległości po latach zaborów. Wspólnie zaśpiewaliśmy hymn państwowy. Obdarowaliśmy mieszkańców naszego miasta biało-czerwonymi chorągiewkami. A ósmoklasiści wypuścili w świat białe i czerwone baloniki. Po powrocie do szkoły posililiśmy się żołnierską grochówką. Było radośnie i uroczyście.

Swoją obecnością zaszczycili nas burmistrz – p.Robert Czapla, dyrektor NDK – p.Aneta Drążewska, kierownik Wydziału Edukacji – p.Marta Wilczańska, mistrzyni paraolimpijska – p.Ewa Durska, pastor - Cezary Komisarz oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Podziękowania za wsparcie w organizacji marszu kierujemy do Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, Nowogardzkiego Domu Kultury oraz Komisariatu Policji w Nowogardzie.

informacja z SP nr 3