Drodzy mieszkańcy Wierzbięcina!
Burmistrz Robert Czapla zaprasza państwa do zapoznania się z koncepcją przebudowy i rozbudowy świetlicy w Wierzbięcinie w związku z planowaną inwestycją.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną i zasady bezpieczeństwa nie będziemy mieli możliwości spotkać się na miejscu, aby omówić szczegóły dotyczące koncepcji projektu Waszej świetlicy.
Dlatego informujemy, że spotkanie projektanta z biura projektowego TEKTONES z burmistrzem, przedstawicielami Rady Sołeckiej, panią Sołtys i kierownikiem wydziału Inwestycji i Remontów odbędzie się w Ratuszu, 23 października br. o godzinie 11:00.
Bardzo chcielibyśmy jednak poznać Państwa opinię na temat koncepcji, zapoznać się z państwa pomysłami i uwagami przed planowanym spotkaniem. Prosimy więc o kontakt w tej sprawie z Kierownikiem wydziału Inwestycji i Remontów, panem Andrzejem Mazurczakiem drogą email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio z panią Sołtys Agnieszką Nowacką.
Uwagi można zgłaszać do 21-10-2020 r.

Ewa Brzykcy