Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Kampania "Sprzątnij po swoim psie - wchodzę w to"
W piątek 18.03.2016 r. pracownicy Urzędu Miejskiego wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 i opiekunem Romualdą Rucińską prowadzili na terenie naszego miasta kampanię „Sprzątnij po swoim psie”.
Kampanię prowadzono na alejach spacerowych wzdłuż jeziora. Za pomocą odpowiednich szablonów i farb malowano hasła propagujące uprzątanie nieczystości po swoich pupilach, rozdawano ulotki i informowano o zagrożeniach jakie za sobą niosą pozostawione psie nieczystości, a także jak wiele traci na uroku estetyka alejek i skwerów dla spacerowiczów.
Mieszkańcy chętnie popierają sposób prowadzenia kampanii częstokroć przyłączając się do niej.
W najbliższym czasie i miejmy nadzieję przy słonecznej i wiosennej pogodzie kampania będzie prowadzona z udziałem uczniów pozostałych szkół naszego miasta.

Monika Kukiełka
wydział GKMiOŚ