Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Kampania Sprzątnij po swoim psie - wchodzę w to
W poniedziałek 18.04.2016 r. w celu poprawy estetyki miasta i bezpieczeństwa mieszkańców do kampanii „Sprzątnij po swoim psie” przyłączyli się uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowogardzie. Oprócz rozdawania broszurek młodzież pod opieką Pani Arlety Bartosik i pracowników Urzędu Miejskiego, malowała na chodnikach i skwerach miasta za pomocą szablonów i farb hasła „SPRZĄTNIJ PO SWOIM PSIE –WCHODZĘ W TO”. Celem akcji jest zachęcenie właścicieli psów do sprzątania nieczystości pozostawionych przez ich pupili oraz przypomnienie właścicielom o spoczywających na nich obowiązkach związanych z posiadaniem czworonogów. Mieszkańcy chętnie popierają sposób prowadzenia kampanii często dzieląc się swoimi spostrzeżeniami, uwagami i są przekonani, że inicjatywy promujące sprzątanie psich nieczystości w znaczny sposób poprawiają wygląd naszego miasta, oraz komfort życia mieszkańców.

Monka Kukiełka
wydział GKMiOŚ