Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

„LAUR CISOWY”
rok 2013

laur 2013Już po raz trzynasty Kapituła „Lauru Cisowego” zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji honorowych wyróżnień. W tym roku możliwe jest uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i instytucji z terenu miasta i gminy Nowogard za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Nowogardzkiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kraju i za granicą w dwóch kategoriach:

  1. Biznes i gospodarka
  2. Działalność społeczna

( w zakresie oświaty, kultury, sportu, opieki społecznej, opieki zdrowotnej i ochrony środowiska).

Kapituła może przyznać honorowe wyróżnienie Specjalny „Laur Cisowy” osobom indywidualnym, zespołom, stowarzyszeniom, firmom i instytucjom, także z zagranicy, za szczególne zasługi dla miasta i gminy Nowogard oraz promowanie Ziemi Nowogardzkiej.

Kapituła może również przyznać Złoty „Laur Cisowy” dla laureata, który w poprzednich latach otrzymał wyróżnienie „Lauru Cisowego”.

Wymagane jest uzasadnienie zgłoszonej kandydatury i złożenie wniosku do dnia 31 marca 2014 r. do godz. 15:30 w Biurze Obsługi Interesanta, pok. Nr 5, lub przesłanie pocztą na adres: Urząd Miejski w Nowogardzie, pl. Wolności 1, 72-200 Nowogard z dopiskiem „Laur Cisowy”.
Zarządzenie  Burmistrza Nowogardu w sprawie przyznawania honorowego wyróżnienia „Laur Cisowy”, Regulamin oraz Wniosek o przyznanie honorowego wyróżnienia zamieszczone są na stronie internetowej www.nowogard.pl w zakładce LAUR CISOWY.

Wniosek o przyznanie honorowego wyróżnienia jest dostępny w Biurze Obsługi Interesanta, pok. Nr 5 w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie pl. Wolności 1.
Informacji udziela Wydział Rozwoju Lokalnego, Funduszy, Kultury i Sportu,
tel. 91-39-26-293, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

Zarządzenie Nr 210/2013 Brmistrza Nowogardu z dnia 18 lutego 2013r. w sprawie zasad przyznawania honorowego wyróżnienia "Laur Cisowy".
Załącznik nr 2 do Zarządzenia Nr 210/2013 - wersja doc