Sprzedaż kwiatów i zniczy w pobliżu cmentarza

Ogłoszenie o przetargu na dzierżawę miejsc do sprzedaży kwiatów i zniczy w pobliżu cmentarza komunalnego w Nowogardzie - BIP

  1. Przetarg na dzierżawę miejsc do sprzedaży kwiatów, zniczy i stroików w pobliżu cmentarza komunalnego w Nowogardzie odbędzie się w dniu 23 października 2017 w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie, Pl. Wolności 1 w sali posiedzeń Rady Miejskiej o godzinie 9:00.
  2. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 160 zł (sto sześćdziesiąt  złotych) za każde licytowane miejsce do sprzedaży najpóźniej do dnia 20 października 2017

Kilka minut po uroczystym otwarciu nowego budynku szpitala rozmawiam z burmistrzem Robertem Czaplą.
Lesław M. Marek:
Zapewne jest Pan szczęśliwy - obiecana w kampanii wyborczej rozbudowa nowej części szpitala zakończona, goście odchodzą, Pan ma dopiero teraz czas na refleksje.
Robert Czapla:
Faktycznie emocje powoli opadają, ale nie jest mi łatwo przejść do porządku dziennego. Wciąż myślę o tym wydarzeniu i dopiero teraz doceniam to co się kilka godzin temu wydarzyło.
Cieszę się z tego, że moje obietnice przed wyborami samorządowymi 2010 r. nie były puste - obiecałem wyborcom, że nowa bryła szpitala będzie wyremontowana i to co obiecałem zrealizowałem. Cieszę się także z tego, że największą inwestycję w historii naszej gminy wykonaliśmy wspólnie z radnymi koalicji SLD i PSL. Wiem, że było także wielu sceptyków. Teraz chyba zmienią zdanie i uwierzą, że i w Nowogardzie można wiele.
Obecnie mieszkańcy mają jeden z najlepszych szpitali w województwie zachodniopomorskim i żaden sceptyk ani krytykant tego faktu nie zmieni ani nie zakrzyczy rzeczywistości.
Nasi mieszkańcy zasługują na dostęp do profesjonalnego szpitala na miejscu.
Dziękuję za rozmowę.

Lesław M. Marek