Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

W dniu 14 marca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowogardzie, odbyło się uroczyste przekazanie umów użyczenia sprzętu komputerowego i Internetu dla 40 mieszkańców Gminy Nowogard – podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogardzie.
Gmina Nowogard pozyskała na ten cel 519 920,69 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie: 8.3. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion.
W ramach projektu „Zapewnienie dostępu do Internetu osobom zagrożonym wykluczeniem cyfrowym z terenu Gminy Nowogard" dodatkowo zakupiono 35 zestawów komputerowych dla jednostek podległych gminie - komputery otrzymała Miejska Biblioteka Publiczna i Szkoły Podstawowe w Długołęce, Orzechowie, Strzelewie, Wierzbięcinie i Żabowie.
Projekt „Zapewnienie dostępu do Internetu osobom zagrożonym wykluczeniem cyfrowym z terenu Gminy Nowogard" będzie realizowany do końca marca 2015 roku.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu ze spotkania.