Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

burmistrz aneks2W środę, 14 stycznia br., burmistrz Robert Czapla podpisał aneks do umowy, którą podpisał w Koszalinie 24 listopada 2014 roku z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na dofinansowanie wkładu własnego Gminy Nowogard na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Błotno. Ówczesna umowa dotyczyła dofinansowania w wysokości 35 000 zł, zaś podpisany aneks do umowy opiewa na dodatkową kwotę w wysokości 40 000 zł.

Łącznie, gmina Nowogard, na zakup nowego samochodu strażackiego dla OSP Błotno pozyskała z WFOŚiGW kwotę 75 000 zł, zaś z Urzędu Marszałkowskiego 400 000 zł. Wkład własny gminy na zakup wozu to 166 000 zł.

Już w najbliższym tygodniu, zakupiony przez gminę Nowogard wóz strażacki za łączną kwotę 642 000 zł, zostanie oficjalnie przekazany przez burmistrza Nowogardu strażakom z OSP Błotno.

Piotr Suchy